A veterás tartozasombol lehetnek komolyabb problémák?

Figyelt kérdés

A veterán volt 835 Ft tartozasom. Nem adtam el semmit, viszont a hirdetett termékeim automatikusan újra hirdetésre kerültek. Az e-maileimet ritkán nézem. Legutóbb viszont a tartozásom rendezedrol kaptam felszólítást, miben ez áll :


Tájékoztatjuk, hogy követelésbehajtó partnerünk adminisztrációs díjat, számít fel, így ebben az esetben jelentősen megnövelt összeget kell befizetnie részükre.

Adminisztrációs díj a behajtási eljárás megindításáról szóló e-mail értesítéskor 1300Ft+ÁFA; a jogi eljárás előtti postai levélben történő felszólításkor további 2900Ft+ÁFA, összesen 4200Ft+ÁFA. Az említett díjakat követelésbehajtó partnerünk állapítja meg, így ezekre az összegekre nincs ráhatásunk.


Ez esetben a vég összeg amit fizetnem kell,mennyi lenne pontosan? Lehet ebből komolyabb problémám?



2016. okt. 1. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Fizesd be végre, minél előbb fizetsz, annál kevesebb. Ha most fizetsz, akkor 835+1300*1,27, ha később, akkor a többi is rájön még. A tartozást be fogják rajtad hajtani.
2016. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

A vatera egy akkora sz..rrágó cég lett.

Én KB 1500 forintért adtam el ott cuccot, és kiszámláztak nekem 2700 forintot.

Aki tudja kerülje el messzire a vaterát!

2016. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 : köszi a választ :)

#2: és te rögtön befizetted? Én ezer éve nem néztem az oldalt, gondoltam most felnezek rá. Nem engedett belépni, mondom kössz tesó, akkor majd e-mailen át <.< és ott meg olvastam az imént kiírt szöveget... De jó. Meglepetés! :>

2016. okt. 2. 00:48
 4/6 anonim ***** válasza:

#2-es!

És milyen kiemelések voltak rajta?!

900ft lett volna a jutalék...

2016. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

vaterás egyenleget nem hagyunk nullán, főleg ha el szeretnénk adni, rendszeresen töltjük!

Vatera 100 ft-os tartozásodból is 10 000-et csinálni.

2016. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1500Ft-nak 90Ft a jutaléka,ha eladás történt...ha kiemelések voltak akkor lehet több.

A 835Ft-nál több termék és többször indult...A feltöltési díjat kell fizetni.

2016. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!