Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Budapest Banknál egy picike...

Lalakakaka kérdése:

A Budapest Banknál egy picike minuszban van a számlám. Ezt a minuszt hol tudnám megtekinteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék utalni erre a számlámra és nem tudom akkor mennyi is fog megjönni, tehát a minusz az mennyi forintban.

2016. okt. 10. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mennyi forintban? Amennyi az egyenleged. Mínusz x ft.
2016. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azonban az internetbank 0 Ft-ot ír. És az a fura, hogy tudom, előző hónapban lett új kártyám ugye az 2400 Ft-ba került és amikor -2400 Ft-ban volt akkor is az egyenlegnél 0-át írt, amikor pedig utaltam rá 3000-t, akkor ugye 600-at. Tehát így nem tudtam mennyi minuszban van.
2016. okt. 10. 17:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azóta igazából minden féle képpen minuszban van, mert egy újabb kártya lett csináltatva. És most nem tudom mi van. A lényeg, hogy hol tudom megtekinteni mennyi minuszban van, mert azt nem írja online, de MobilBank-ban sem.
2016. okt. 10. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:
A blikk.hu-n sem fogod látni, az idojaras.hu-n sem fogod látni. Ha sem a netbankban, nem az appon nem látod, akkor kizárásos alapon csak a telebank és a bankfiókba való befáradás marad.
2016. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a netbankban nem ír mínuszt, akkor :

- vagy nem könyvelték még le az új kártyád árát

- vagy nincs tartozásod


Máshol nem tudod megnézni, csak a netbankban - illetve holnap bemenni a bankba és ott megkérdezni - de ez úgy hiszem, Neked nem jó megoldás, mert most akarsz utalni.

2016. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!