Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A tranzakciótörténetben vagy...

A tranzakciótörténetben vagy egy "vásárlás kártyával tranzakció amiről fogalmam sincs hogy mi. Hogy tudhatom meg?

Figyelt kérdés

Kevaimpex zrt. 7988Ft psszegben vasaroltam kártyával....fogalmam sincs hogy ez mi lehetett meg hol. Megtudhatom utolag, hogy hol és/vagy mit vasarolhattam?

Minden elotte és utana lévő tranzakció jo, csak ez nem rémlik.


2016. okt. 17. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor gondolkodj rajta :-) Van dátum, stb.


Lehet, hogy az interneten vásároltál egy webáruházban és annak a cégnek a neve ez vagy esetleg férjed/anyukád/gyereked vásárolt vele.

Az, hogy hol és mit vásároltál, az a kapott blokkon van (többek között ezért is célszerű megőrizni) - a bank nem könyveli tételesen.

Néha én is csak nézek lükén, mert a kártyás vásárlást könnyebben elfelejti az ember, mintha a pénztárcájából kellene kiadni - de aztán mindig rájövök, hogy tényleg én voltam :-)

2016. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyit még segítek - de legközelebb ezt Te is meg tudod tenni - hogy beírtam a Keresőbe: Kevaimpex és a következőt adta ki:

Fő tevékenység 4649. Egyéb háztartási cikk nagykereskedelme m.n.s.


Lehet, valami 100-asos boltban vettél mosóport, stb.

2016. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gugli szerint a Goods Market háztartási-vegyiáru webáruház tulajdonosa.
2016. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Áááh hallod...én is rákerestem googliba 2napja a cégjegyzékre (azóta nem esik le h mi a tosz ez), de most hogy olvasom a komented ugrott be hogy tényleg 100 forintos bolt volt XD a GOODS MARKET vagy mi a tök!
2016. okt. 17. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, akkor csak összehoztuk Neked :-) Én írtam a 100-asos boltot, (1,2 vagyok), 3-as meg a Goods Market-et...
2016. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A te 100forintos boltodra ugrott be a Goods Market aztab lentebb olvasva latom hogy meg is irta vki :) Megvagyok nyugodva
2016. okt. 17. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!