Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SOS! Ha veletlenul egy otps...

SOS! Ha veletlenul egy otps szamlaszamra ugx utaltam el netbankon keresztul a penzt hogx ket tagbol allo szamsor koze beirtam 8 db nullat mert 3 mezot kellett kitolteni es azthittem hogy igy kell akkor azt megkapja a masik fel akinek kuldtem?

Figyelt kérdés
De ez bembiztos :/ meddig varjak mielott visszahivast kerek? Vagy teljessen mas emberhez fog kerulni? Hivtam a bankom aztmondtak valoszinu visszadobja a rendszer majd a penzt mert ugy nemhelyes a szamlaszam
2016. okt. 25. 13:33
 1/6 A kérdező kommentje:

SOS! Ha veletlenul egy otps szamlaszamra ugx utaltam el netbankon keresztul a penzt hogx ket tagbol allo szamsor koze beirtam 8 db nullat mert 3 mezot kellett kitolteni es azthittem hogy igy kell akkor azt megkapja a masik fel akinek kuldtem?

meddig varjak mielott visszahivast kerek? Vagy teljessen mas emberhez fog kerulni? Hivtam a bankom aztmondtak valoszinu visszadobja a rendszer majd a penzt mert ugy nemhelyes a szamlaszam... De ez nem biztos :/ ( elnezest az elobb rosszul irtam le )

2016. okt. 25. 13:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megy át, akkor vissza fogod kapni mert ismeretlen lesz a számlaszám.
2016. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az smst megkaptam h elutalta a bank a penzt a netbankos engyenlegembol is levontak :/ de mivel kozepre irtam a 8 nullat es en ugytudom hogy pl az ersteseknek van kozepen de ez egy otps szamlaszam volt akkor csak felismeri a rendszer az elso 8 as blokkbol hogy az otp bank xy fiokjaba akartam utalni es nekik nincs kozepen 8 nulla hanem max a vegre lehet irni:/ mert ugytudom h az elso 8as blokk a bankot es az eggyes fiokjukat jelzi es a masodik 8 as blokk egyeni ami a szemelyt jelzi akie a szamlaszam :/ vagy ez butasag ? Remelem igy helytelen es visszakapom :/ meddig varjak vele ? A mai nap meg visszkuldi a rendszer ha helytelen ? Vagy ez tobb ido ? Eleg sok penztol van szo bocsanat ha hosszu lett
2016. okt. 25. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
legkésőbb holnapra elvileg vissza kellene kapnod, mert ez valóban nem megfelelő számlaszám, ha az első nyolchoz az OTP számlaszámok első nyolc karakterét írtad
2016. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Helyessen irtam be minden szamot csak en hulye a kozepso mezobe irtam plusszba 8 nullat ( ezt onnan gondoltam h az erstenel is kozepen van -.- es muszaj volt 3 mezot kitolteni :/ )
2016. okt. 25. 14:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja es igen az elso 8 helyere az otp adatait irtam :) koszonom a valaszokat !! Remelem visszakapom :)
2016. okt. 25. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!