Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » "Sima" OTP-s számla fenntartás...

"Sima" OTP-s számla fenntartása kinek mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Nekem :

- havi zárlati díj: 259 ft

- Kp. felvétel/befizetés díja: 508 ft (Nem ingyenes a felvétel?!??)

- otp direkt : 99 ft

= 866 ft (!)

/28 éves vagyok/


2010. ápr. 27. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez még egész jó a mi 4 ezrünkhöz képest, dombor kártya, sms, anyám tyúkja.... tudnám minek.
2010. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tempóban vagyok, ott havi 319 a vezetési díj,havi 2 kp-felvétel ingyenes, sms-em,otp direktem nincs. Neten bármikor meg tudom nézni az egyenlegem...
2010. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak már "ingyenes folyószámlák"

Érdemes újat nyitni ha valaki túl sokat fizet.

Nyugodtan írjatok segítek.


pénzügyi tanácsadó

2010. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Válts számlacsomagot. Nekem netes csomagom van, 500/hó, ingyen utalok a neten akárhányszor, 2 kp felvét ingyen van (meg lehet oldani, hogy ne is kelljen több)
2011. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
CIB Online, 150 HUF/hó, ha van egy min. havi 50e utalás rá, és 2 db, egyenként legalább 1e ft-os átutalási megbízás. 1 kp felvétel ingyenes.
2011. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!