Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet Szerbiából Magyaror...

Hogy lehet Szerbiából Magyarországra utalni pénzt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szerbiában élek, de magyarországon nyitottam bankszámlát, és azt használom, internetes vásárlás stb, de nem tudok minden alkalommal átjárni magyarországra, hogy befizessek pénzt a számlámra. Nem lehet szerbiából átutalni valahogy a magyar számlámra pénzt? Olvastam már, hogy valaki feltett ilyen kérdést, de a rá kapott válasz nekem nem volt világos..

2016. okt. 30. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet. Csak néhány olyan hely van a világban, ami ki van zárva a nemzetközi bankforgalomból. De a legautentikusabb választ akkor kapod, ha besétálsz a bankodba és megkérdezed. Azt sem árt megkérdezni, mennyibe kerül, nehogy meglepetés érjen. Valószínűleg van fix jutaléka is, tehát kis összeg esetén aránytalanul drága lehet.
2016. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Befizetni nem fogsz tudni rá, de utalni biztosan - ehhez azonban szerb számla is kell.
2016. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!