Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha szerbiából mennék magyarors...

Ha szerbiából mennék magyarországra, utána pedig vissza, a határon elkérik a jogsim? Vagy csak útlevél+autó papírjai kellenek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kérik el a jogsit a határon.
2016. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rendőrnek / határőrnek jogában áll a jogosítványt elkérni, és amennyiben úgy véli, hogy nem vagy jogosult a járművezetésre (például a korodnál fogva), akkor el is fogja kérni. És hidd el, nem hülyék, pontosan tudják, hogy betölött 18 életév alatt nem vezethetsz külföldön.
2016. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem. Azért kérdeztem, mert itt szerbiában már több mint egy éve letettem B kategóriára a vizsgát, és hajtok is azóta rendszeresen, és a múlt héten járt le a próbaengedélyem, amivel nem hajthatok külföldön stb. És helyette kaptam 10 napra (amíg nem készül el a végleges formátumú jogsim) egy papír cetli szerűséget, amivel már hajthatok külföldön stb, csak nem tudom, hogy láttak e már ilyet a határőrök, tudnák e mit ír rajta szerbül, vagy problémáznának..Mint mondtam, ez már rendes engedélynek minősül, hivatalos rendőri papír, pecséttel stb.
2016. okt. 2. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megnézik, akkor problémázni fognak, ha nem láttak még olyat, akkor körbeadják, körbeállják és ott fogsz szobrozni ki tudja meddig. De jó eséllyel nem is kérik el.
2016. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem baj, legalább látnak ilyet is! :)
2016. okt. 3. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!