Baukó Henrik kérdése:

CSOK az OTP-nél?

Figyelt kérdés

Szeretnénk CSOK-ot igénybe venni az OTP banknál feleségemmel használt lakásra vállalt 2 gyermekre.

Érdeklőnék efelől aki jártas, hogy szükséges-e náluk munkáltatói igazolás? Mivel, hogy náluk a CSOK és a lakáshitel igénylő trükkösen egybe lett építve és a munkáltatói adatokat ki kell tölteni. Nekem nincs teljes munkaidős bejelentésem viszont az igazolt jövedelmem bő dupláját keresem, párom meg munkanélküli 1 hónapja műtétre várás miatt. Nem fog ez gondot okozni? Én úgy tudom nem kellene.



2016. nov. 1. 13:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Minden igazolás megvan ami szükséges. Oep,nav,erkölcsi,házzal kapcsolatosak, stb.
2016. nov. 1. 13:42
 2/3 anonim válasza:
Én csak abban tudok segíteni, hogy nálunk mi kellet. A párom az OTP-nél van, neki nem kellett munkáltatói. Én más banknál, ezért nekem kellett. Azt vették figyelembe, amit a munkáltató a papítta írt. Az utolsó 3 havi jövedelem kellett. Meg 3 havi bankszámlakivonat is.
2016. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hitelt nem igénylünk csak CSOK-ot ahhoz meg úgy tudom nem kellene kérni sehol sem.
2016. nov. 1. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!