Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal bankkártya csatolása,...

PayPal bankkártya csatolása, zárolt összeg?

Figyelt kérdés
Hozzáadtam a bankkártyám a PayPal fiókomhoz 2 napja, a számlámról el is tűnt kb 600ft, de a számlatörténeten még nem jelent meg, az összeg pedig a zárolt összegekhez került át. Ennek így kell mennie és majd megjelenik a számlatörténetben is, hogy meg tudjam nézni a 4 jegyű kódot, vagy ennek simán el kellett volna "tűnnie" a számlámról és nem a zároltba kellett volna átkerülnie?

2016. nov. 10. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így teljesen rendben van. Először zárolt lesz az összeg, utána fogják könyvelni. Ez 2-3 munkanapnál nem szokott tovább tartani.


Egyébként ebből 400 HUF az az összeg, amit ténylegesen levonnak majd a számládról, és amihez a közlemény tartalmaznia fogja a kódot. A kód megadása után a PP sztornó tranzakcióval adja vissza majd a 400 HUF-ot, ez is eltart majd 2-3 napig.


1 USD pedig soha nem fog terhelődni, hanem kb. 1 hónap után feloldódik róla a zárolás, és újra rendelkezel vele.

2016. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve nekem már legutóbb nem tartották 1 hónapig zárolva, hanem azonnal feloldották, a PP is szokott néha változtatni a dolgain.
2016. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Minden világos. Csak emiatt aggódtam, hogy miért zárolva lett?! Azt hittem a bankom gyanúsnak vélte a dolgot és nem ment végbe a pénzmozgás, vagy valami ilyesmi...nem értek én ehhez. :)


Köszönöm szépen a választ, megy a zöld kéz!

2016. nov. 10. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!