Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Eltörtem a bankkártyám és...

Eltörtem a bankkártyám és kidobtam. Vissza lehet ezt igényelni bankban? Illetve OTP Juniorral lehet online (külföldről) vásárolni vele?

Figyelt kérdés
A bankkártyát azért törtem el mivel feltöltöttem a pénzt és rendelni akartam valamit online ,de nem láttam lehetőséget arra hogy lehet.

#bank #online #eltörés #vásárlás vissza igénylés
2016. nov. 11. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet masikat igenyelni, de szamits arra, hogy parezer forintodba fog fajni.
2016. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

és ezért el kell törni a kártyát?


Igen lehet újat igényelni, 5000Ft körül van az ára. + az elsőt le kell tiltani, annak is van 2-3e forint körüli költsége.


OTP juniorral lehet külföldről is rendelni. Nekem is az volt, pp, skrill simán elfogadta.

2016. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, én is jártam már úgy, hogy nem tudtam rendelni - de mégsem törtem el a kártyám :-)

Visszaigényelni nem lehet, legfeljebb másikat kérni jó pénzért.


"rendelni akartam valamit online ,de nem láttam lehetőséget arra hogy lehet."


Nem írod, hogy hol, milyen módon akartál fizetni, mi nem sikerült, de mi azért válaszoljunk, hogy lehet-e vele?

Ja, és okosabb megoldás lett volna, ha az OTP chat szolgálatát kérdezed meg erről munkaidőben - mint hogy összetöröd a kártyát...

2016. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Reméljük, megtalálja valaki, és a rajta lévő számokkal vesz egy pár cuccot...


Amúgy Junior számla esetében a kártyához kapcsolódó díjak elég alacsonyak. A letiltás párszáz forint, új kártya nem is biztos, hogy bármibe fog kerülni. Csak várni kell rá.


Legközelebb meg próbáld úgy kezelni ezt az egyszerű helyzetet, mint egy ember.

2016. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4: bankszámlaszám nem elég, hogy vásárolni tudj.
2016. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 a kérdező a kártyát törte szét és a kártyaszámmal és a többi adat megadásával (ami megtalálható a kártyán) lehet vásárolni.
2016. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
kell hozzá a jelszó is. az nincs rajta a kártyán.
2016. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Oké lehet túl reagáltam de azért nem kell másnak rosszat kívánni gondolom volt már veletek is ilyen hogy túlreagáltatok valamit vagy rosszul gondolom. Aki meg válaszolt köszönöm szépen!
2016. nov. 11. 13:44
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Semmilyen jelszó nem kell hozzá: a bankkártyán megtalálható a kártyaszám, a lejárati idő név és CVC kód - ez mind jól láthatóan rajta van és ezen adatokkal BÁRKI tud vásárolni a neten. Ha a CVC kód le van kaparva és csak a kártyatulajdonos tudja - na akkor tényleg nem lehet vele vásárolni :-)

2016. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!