Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Providentnél kisösszegű...

Providentnél kisösszegű kölcsönt próbaidő alatt lehet felvenni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit nevezel kis összegű kölcsönnek? Mennyi pénzt?
2016. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
500.000 környékén gondolkozunk
2016. nov. 19. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Mekkora a fizud?

Mert ehhez már komolyabb fizetés kell!

2016. nov. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ezért kérdeztem... (1-es vagyok)

Mert a Providentnél a kis összegű kölcsön az a 30-40 ezer ft és azt otthoni szolgáltatással még talán meg is kapod jövedelemigazolás nélkül - de 500 ezret!...tuti, hogy nem.

A Maxi kölcsön náluk 1 millió ft - akkor gondolhatod, hogy az 500 ezer nem kis összegű :-)


3-asnak: valószínűleg elkerülte a figyelmedet, hogy próbaidőn van a kérdező. Mivel próbaidő alatt BÁRMELYIK fél AZONNALI hatállyal, INDOKLÁS NÉLKÜL felmondhat.

Hétfőn bemegy a kérdező és pl. jobbról balra néz és már fel is mondhatnak neki, még indokolniuk sem kell. Teljesen mindegy, hogy mennyi a fizetése - nem fog kapni 500 ezret.

2016. nov. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áhá, akkor még lehet várat magára a dolog egy ideig. Azért kérdeztem, mert mikor legutóbb párom felhívta őket érdeklődés céljából, akkor annyit mondtak, hogy minimim 1 hónap igazolt munkaviszony szükséges. Csodálkoztam is, hogy akkor próbaidő alatt is fel lehetne venni. De akkor ezekszerint próbaidő után, vagy próbaidő leteltével fogjuk csak megkapni. Köszönöm a válaszokat! :)
2016. nov. 20. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!