Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Adnátok tanácsot, hová érdemes...

Adnátok tanácsot, hová érdemes fordulni, ha valaki megbízható és független pénzügyi tanácsadót keres? Esetleg lenne köztetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hitelkiváltáshoz keresek megbízható pénzügyi tanácsadót. Elég kesze-kusza a dolog, így nem bírunk vele.

Főleg Vác és környéke, Balassagyarmat-Pest útvonalon érdekelne.

Ajánlanátok nekem jót? Olyat, aki tud is valamit kezdeni a számokkal, esetleg Nektek is segített már.

Köszi előre is!


2010. ápr. 29. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, saját magam tudom ajánlani esetleg :)írj privit és remélhetőleg tudok segíteni. üdv, Évi
2010. ápr. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Várj egy két napot, mert most sok bank kimondottan jó, és újszerű konstrukciókkal rukkol elő hamarosan, és én már hallottam a tréningjeiken, hogy mik ezek,vannak köztük kimondottan zseniálisak, de azért megvárnám az összes bemutatóját, hogy választani lehessen.

Nyugodtan írj, és segítek.

2010. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tartózkodj a közvetítőktől. Ha a bankban nem tudnak megoldást, a tanácsadó által bevitt ügyletre sem lesz. Zseniális termékek? Ha-ha-ha! Beetetés, ugyanúgy, mint a kódex!

Egy 15 éve banki ügyintéző, akinek már volt szerencséje jópár közvetítőhöz.

2010. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egy banki közvetítő csak a saját bankja termékeit ismeri, ha ismeri, a legtöbb max folyószámlát intéz... Igenis, egy jól képzett pénzügyi tanácsadó tud segíteni, mert ismeri a kiskapukat, és az összes bank ajánlatát( aktualitásait).

Nem mellesleg ingyenesen dolgoznak, és több ajánlatot is láthatsz, átláthatsz a segítségükkel, mintha csak bemész egy bankba, mert logikusan ott elhallgatják az apróbetűt, és nem fognak másik bankot ajánlani, ha náluk nem megy...

2010. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

A 15, mostmár 16 év alatt kb. 500 személyi kölcsönt, jelzáloghitelt és lakáshitelt folyósítottam.

Többek között foglalkoztam hitelközvetítőkkel is.

Ugye azt mondják, hogy a legjobb ajánlatot adják az ügyfélnek. Tudtommal kb 40-50 bank van ma Magyarországon. Ha mindenhol csak 1 féle hitel van, hogyan lehet 40-50 féle konstrukciót egyáltalán megjegyezni és profi módon értékesíteni????

2010. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!