Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi ez a hülyeség, hogy szombat...

Mi ez a hülyeség, hogy szombaton nem adnak ki bankkártyát?

Figyelt kérdés

Nyitottam egy számlát online az OTP-nél, megjött a bankkártyám az általam kiválasztott OTP fiókba, ma voltam bent, azt mondták csak hétköznap van bankkártya kiadás.


Akkor minek van a fiók nyitva szombaton?



2016. nov. 26. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

"Akkor minek van a fiók nyitva szombaton?"


Más ügyek intézésére?

2016. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És a bankkártya kiadás mi? Az nem ügy? Ekkora komolytalanságot, komolyan! Ha már egyszer nyitva vannak szombaton, lehessen elintézni mindent!


És aki hétköznap dolgozik és nem ér rá? Az le van sajnálva, igaz?

2016. nov. 26. 20:14
 3/4 anonim válasza:
Az OTP-nek nem ez az egyetlen balkáni sajátossága. Például: külön van egy lakcím nyílvántartása a bankártyát legyártó és azt ügyfélnek elpostázó részlegüknek és külön egy a fiókhálózatoknak. Ez a kettő egymással nem kommunikál. Így fordult elő velem kétszer is, hogy egy költözés miatt a régi lakcímemre küldik az új bankkártyát, mikor a korábbinak lejár az érvényességi ideje. Hiába jelentettem be az új lakcímemet, arról a bankkártya gyártó kis részlegük nem tud.
2016. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nah, a mai napon meg lett oldva!


3. próbálkozás után!

2016. nov. 30. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!