Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Neked mennyi az éves kártyadíj...

Neked mennyi az éves kártyadíj PayPass-os kártyánál?

Figyelt kérdés
Nekem Erste Egy számlám van, de sokallom a 4990 Ft-ot évente. Máshol is ennyi? Ha olcsóbb, aki milyen számlacsomagod van és milyen banknál?

2016. dec. 1. 13:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Elírtam, 4900 Ft, nem 4990.
2016. dec. 1. 13:16
 2/9 anonim válasza:

raiffeisen: 6490 Ft, dombornyomott, Pay-Pass-os

viszont 0 Ft számlavezetési díj

2016. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2300 körül van az MCO (nem dombornyomott) PayPass-os kártya az OTP-nél Simple csomagban. Amúgy ott sincs számlavezetési díj.
2016. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most néztem, tőlem júliusban és tegnap is levontak 4990 Ft-ot, holott csak egyetlen kártyám van! Nagy simlis ez a bank, holnap bemegyek hozzájuk.

A számlavezetési díj 199 Ft, ha legalább 35.000 Ft-ot költök kártyával/utalással. Erste Egy számla.

2016. dec. 1. 13:36
 5/9 A kérdező kommentje:
Ó, az OTP Simple sem lenne jó nekem, mert havi 73.000 Ft-ot utalnak a kártyámra. GYES-en vagyok a harmadik gyerekemmel, más jövedelmem nincs. :(
2016. dec. 1. 13:39
 6/9 anonim válasza:
Raiffeisennél 50.000 tranzakciónál 0 a számlavezetés
2016. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Erste Visa electron bankkártya: 3100-3200 ft (nem tudom pontosan)

Erste Wizzair dombornyomott hitelkártya: 5500 ft


Az Erste honlapján a hirdetmények között fent vannak a kártyák díjai.


A tiéd valószínű dombornyomott vagy nem?

Milyen típusú kártyád van?



Az, hogy EgySzámlád van szerintem nem befolyásolja, csak a kártya típusa.


Az EgySzámla nem valami jó konstrukció.

Pontosabban nagyon drága.


Az pedig, hogy júliusban és most is vontak nagyon érdekes. Biztos, hogy mindkétszer kártyadíjat vontak?


A Privilégium csomagokat is nézd meg!

[link] (2.5. melléklet a honlapon)


És a havi elvárt jóváírásnak nem muszáj jövedelemnek lennie. Ha valakivel oda-vissza utalgatjátok az elvárt összeget minden hónapban, akkor jogosult leszel a kedvezményekre.

Privilégium L csomag esetén, kb. teljesen ingyenes lesz a számla.

2016. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, mindkétszer "KÁRTYADÍJ" volt feltüntetve a levonásnál és csak egyetlen kártyám van!

PayPassos Maestro. Az előző is Maestro volt csak nem Paypassos. Nem dombornyomott.


Utalgatni senki nem fog nekem csak úgy, annak is van tranzakciós díja és a férjem külön kasszán van. Gyes és családi pótlék a 3 gyerek után, ennyi a jövedelmem és van, hogy nem is havonta, hanem egy hónapban kétszer utal a MÁK (hónap elején és végén előre a következő hónapra). Úgyhogy az egyetlen emgoldás, ha 35 ezret költök.

2016. dec. 2. 07:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj be a bankba és jelezd, mert valami tényleg nagyon nem stimmel.

A Maestro nem is kellene, hogy ennyire drága legyen és főleg nem kétszer egy évben.


Az utalgatásnak a Privilgéium L esetén nincs díja, de ha más megoldást keresel, az is lehet jó.

2016. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!