Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol van a legjobb hitelkártya?

Hol van a legjobb hitelkártya?

Figyelt kérdés
Melyik banknál van a legjobb hitelkártya és melyik? Miket lehet ezzel csinálni? pénzt levenni gondolom, nem, de utalni?
2010. máj. 1. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne érts félre, de jó hitelkártya nem létezik!
2010. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A gyengénlátó a vak között a király:) Akkor a legkedvezőbb!
2010. máj. 1. 08:50
 3/10 A kérdező kommentje:
Kell hozzá munkáltatói igazolás meg ilyenek?
2010. máj. 1. 08:52
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon rengeteg hitelkártya közül ki tudod választani a számodra megfelelőt.

2010. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A hitelkártyákhoz kell munkáltatói?
2010. máj. 1. 09:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Természetesen kell hozzá munkáltatói igazolás és bankszámlára érkező jövedelem is.
2010. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak sose igényeltem volna... A nyolcadik bőrt is lehúzzák rólam,pedig már majdnem ki van fizetve...de a kamataik... Rettenetes. A hitelkártyának van a legnagyobb kamata! Nézd meg alaposan,mielőtt döntesz!
2010. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval.Ha lehet,soha ne legyen hitelkártyád!!!!De ha szükséged van rá,akkor olyat válassz,aminek a hitelkerete nem lépi tul a 100 ezret.Tapasztalat...sajnos...
2010. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok.Csak a kamat 7-8 ezer egy hónapba.:(
2010. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A hitelkártya használat a bankolás magas iskolája. Aki nem tud a pénzzel bánni, nem tud önuralmat tanúsítani vásárláskor, az felejtse el, mert csúnyán ráfaraghat. Aranyszabály ugyanis, hogy soha ne költs többet, mint amennyit a pénztárcád megenged, s amennyit a hitelkereted, az ATM-eket pedig nagy ívben kerüld el, mert a pénzkivétel is sokba kerülhet. A hitelkártya nagyon hasznos, mert amíg a bank pénzét költöd, a tiéd kamatozik, illetve időt nyersz. Fontos azonban, hogy IDŐBEN fizesd vissza és a TELJES összeget. Akkor nem lesz baj. Ha valaki erre képtelen, annak nem való az ilyesmi. Nekem két hitelkártyám is van, abból az egyik kerete 700ezer, mégse fizettem még egy fillér késedelmi kamatot sem idáig, mert ésszel használom. Mindazonáltal mindkettő ingyenes, kártyadíj, stb. nincs, tehát pénzembe sem kerül a használatuk, mert az egyik alapból is az két évig, a másiknál pedig van egy egyéni megállapodásom a bankkal ez ügyben. (Ha nem lenne, otthagytam volna őket.)Ugyanakkor még én kapok vissza 2-3%-ot a vásárlásaim után, ami éves szinten több tízezer forint. Igaz, nekem a bankszámláim is ingyenesek minden szempontból a tranzakciós illeték ellenére is, miközben a környezetemben csak sírnak, szidják a bankokat, és a csekkadót, amit egyébként a díjneten keresztül szintén plusz ktg nélkül ki lehet egyenlíteni hitelkártyával, de természetesen utalással is. A lehetőség mindenkinek adott, csak le kell hajolni érte. Akinek meg nem esik jól utánajárni, odafigyelni a pénzügyeire, az megérdemli a hárombetűs bankot.
2013. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!