Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Autóhitelem fel kell mondani,...

Autóhitelem fel kell mondani, büntetést hitelből kell fizetnem, és ott a diákhitel azzal mi legyen?

Figyelt kérdés

Kérdés lényege maradjon különhitelként a diàkhitel vagy adjam hozzá a többihez?

Szerencsétlen vagyok tudom:(. Felvettem a diàkhitelt (1. ősdiàkhitel)nem nagy öszeggel törlesztgetem ami nem nagy megerőltetés 12500ft/hó. Vettem autót hitelre összetörtem és lehet megbìrsàgolnak vagy közvetìtő lessz és a vétlen autósnak fizezetek(+ügyvédi dìj). Szóval hitelkivàltó kölcsönt kell felvennem diàkhitelt is kivàltsam vele?



#diákhitel #autóhitel #hitelkivàltàs
2016. dec. 7. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Az új hitelen kisebb lesz a kamat, mint a diákhitelen?
2016. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy piaci alapon jobb hitelt tudnál felvenni, mint a létező diákhiteled.
2016. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a vétlen autósnak nem kell semmit fizetned, erre van a KGFB. A bírság elképzelhető, de nem biztos, hogy óriási összegről van szó. Szerintem sem kapsz olcsóbb kiváltó hitelt, de miért is akarod kiváltani? Nem tudsz megegyezni a bankkal, hogy az autóhitelt továbbra ugyanúgy törleszd?
2016. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én hibàztam. Azt nem tudom, ha csak egy hitelre fizetek kamatot mondjuk úgy nagyot és a màsikra kicsit(DH) az vajon kevesebb e mint ha egyre nagyot. Számszerűsìtve 640e az autó hitel 8 a qhitelmódosítàsi dìj 300e a büntetés és/vagy kipontozódok utánképzés 200e. Tehàt 1milliót vagy 1,2milliót vennék fel. Diakhitel 950e.
2016. dec. 7. 22:54
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 erről beszéltem: [link]
2016. dec. 7. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha balesetben te hibáztál, akkor is a KGFB fizet helyetted.

Erre max olyan jöhet rád, hogy esetleg perel a vétlen fél, mert mondjuk plusz költségei keletkeznek a kocsi káron kívül, pl kórházi ápolás, táppénz, munkaképtelenség, stb.

2016. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os olvastad amit linkeltem, nekem ezt mondta a helyszinelő ami ott le van írva. Az állam nem feltétlen akarja hogy ő kapja a pénzt, csak azt hogy én bűnhődjek. Köszönöm a választ,de a főkérdésre koncentráljunk. diákhitelt kiváltsam vagy ne?
2016. dec. 8. 15:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne váltsd ki másik hitellel a diákhitelt. A hitelek nagy része drágább a diákhitelnél, összességében végül többet fizetnél vissza, mint így.
2016. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!