Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel 1 előfizetési...

Diákhitel 1 előfizetési lehetőség már a kezdetektől?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egyetemre járok, még van 3 évem a diplomáig. Felmerült bennem a diákhitel1 fogalma, 250 ezer forint, egyösszegű igénylése. Ahogy utána olvastam az interneten, ez nem lenne annyira vészes. Összefoglalva a diploma megszerzésétől kezdve 4 hónapra rá havi 8-10 ezer forint törlesztéssel 2-3 év alatt vissza fizetném. Ez a 250 ezer forint 290 ezer forintra menne fel. Ez szerintem nem rossz. Lenne egy olyan kérdésem, hátha valaki jobban ért hozzá, hogy ha én ezt a 250 ezer forintot most igényelném meg, lehetőségem van e rá hogy rögtön törlesszek egy x összeget havonta. Diákmunkával ezt meg tudnám oldani. És az előtörlesztés legalább az alap pénzösszeges csökkentené és nem a kamatot fizetném. Tehát nem 3 év múlva akarom elkezdeni a törlesztést. Hanem már most rögtön. Telefonom személyes kérdéseket nem lehet feltenni csak gépi válaszokkal gazdálkodhatok, valamint Budapest is messze van tőlem szóval nem tudok bemenni informálódni személyesen.

2016. dec. 12. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Jártál már ezen az oldalon?

2016. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem. És köszönöm, már olvasom is és meg is kaptam a kérdésemre a választ!
2016. dec. 12. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!