Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki segítene megoldani ezt...

Valaki segítene megoldani ezt a régi ügyet?

Figyelt kérdés

Ma, amint rendeztem a dokumentumaimat, találtam egy 24 csekkből álló köteget, amit közel 14 éve fizettem.

Sokat gondolkodtam a dolgokon és végül sikerült néhány dolgot összeraknom: Egy közel fél milliós lakossági hitelről van sz (BudapestBank), amit 24 hónapig fizettem (12.000ft, ami akkori árfolyamban nagyon sok volt)

A baj az, hogy semmire sem emlékszem - tényleg. Főleg, hogy egész eddig BIZTOS voltam benne, hogy nem vettem még fel hitelt SOHA.

Ráadásul nincs semmi értelme - semmi rendkívüli kiadásom nem volt akkoriban.

Egyéb furcsaság, hogy a csekken a nevemet elgépelték [Szuhányi helyett Szumányi-t írtak] Ez nem tudom mennyire fontos...


A kérdésem a következő: Van rá valami mód, hogy a csekk azonosítója alapján visszakeressem, hogy mire vettem fel, hogy egyáltalán ÉN vettem e fel... és valamit megtudjak egyáltalán...


De nem is vehettem volna fel - a hitel felvételéhez munkaszolgáltatói igazolás kellett volna, de én SOHA nem kértem/kaptam ilyesmit a munkáltatómtól...


Remélem segítetek megoldani ezt a régi rejtélyt...



2016. dec. 26. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nincs rokonod, akit ugyanúgy hívnak, mint téged?
2016. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nincs... egyéb ötlet?
2016. dec. 26. 20:37
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Mennyit sikerült inni? :-)
2016. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a Budapest Bank simán meg tudja mondani a személyes adataid alapján, hogy milyen hiteled volt náluk.
2016. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Még 16 év távlatában is??
2016. dec. 26. 20:43
 6/17 A kérdező kommentje:
Egy másik fontos és furcsa dolog, hogy NEM én fizettem be a csekkeket - párszor a férjem, de általában a nyugdíjas anyósom...
2016. dec. 26. 20:45
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, akár 16 év távlatában is.
2016. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk még a férjed és az anyósod is megkérdezheted? Amúgy meg nem mindegy? Úgyse kapod vissza a pénzt.
2016. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Ráadásul nem is te fizetted, ezek szerint, így nem is a te pénzed bánta.
2016. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De sajnos én fizettem. A család pénze volt. Összeszedtük az összes csekket, odaadtam a pénzt és elküldtem anyósomat a postára.
2016. dec. 26. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!