Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákszámlával milyen szolgálta...

Diákszámlával milyen szolgáltatások vehetőek igénybe?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok szeretnék diákszámlát nyitni legfőképpen azért, hogy Tippmixelni kényelmesen itthon tudjak. Meg nyílván jó ha elmegyek valahova és tudok pénzt kivenni. Ha jól tudom díjtalan a használata ?

2017. jan. 2. 14:52
 1/3 Kezdő bróker válasza:
Tippmixpron nem tudsz játszani csak ha elmúltál 18 éves, hiszen kell a személyazonosság( amin rajta van a születési dátum) valamint a lakcímkártya. Egyet tudok javasolni hogy lottózóba bemész ott szerintem kiszolgálnak. Diákszámlával rendelni tudsz, tranzakciókat tudsz fogadni, pénzt küldeni-felvenni vásárolni stb.
2017. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemsokára 18 éves leszel.Addig vársz és utána fogd a pénzt és fuss.
2017. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszokat
2017. jan. 4. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!