Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP vagy inkább K&H szolgáltat...

OTP vagy inkább K&H szolgáltatások a kifizetődőbbek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok olyanoktól, akiknek egyik vagy másik helyen van számlájuk, de a legjobb az volna, ha mindkét helyen lenne számlájuk.

2013. okt. 16. 12:49
 1/3 anonim válasza:

hát ez így elég általános. Vállalkozói? Lakossági szla? Inkább kártyával szoktál fizetni vagy nagy készpénzleveveős vagy? Mennyi átutalásod van egy hómapban?


annyi felé kell figyelni, mert tök nem egyformák az árak. Szerintem előbb szedd össze h mit akarsz, utána könnyebb összehasonlítani

2013. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sima lakossági folyószámlaszám lenne. Sűrűn szoktam kártyával fizetni, havonta legfeljebb egyszer veszek le pénzt. Mármint a munkahelyemről mennyi pénz érkezik a számlámra, vagy én mennyit utalok másoknak?
2013. okt. 17. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem!
2013. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!