Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP esetében szeretném, hogy...

OTP esetében szeretném, hogy édesapám bankkártyáján valahogyan el tudjam különíteni a pénzemet az övétől!?

Figyelt kérdés
Sok apró kiadása van neki és és nekem is, bevételeim nekem is és neki is. Sőt, testvérem diákmelós pénze is arra megy. Nem lehetne úgymond elkülöníteni a pénzemet az övétől, de úgy, hogy továbbra se kelljen új bankkártyát igényelnem? Tudom, hogy a bankoknak az számít, hogy minél többet nyissanak náluk folyószámlát, de én egyenlőre nem szeretnék, csak annyit, hogy ne kelljen keresgélni a pénzeimet az övéi között. Érdekes kérdés, tudom, van rá valami megoldás? Vagy kezdjek bele egy folyószámla és bankkártya igénylésébe?

2017. jan. 5. 19:58
 1/3 anonim válasza:
Azt a megoldast latom ra, hogy amikor penzt kapsz, akkor azt rogton leveszed az osszeset. Es elrakod a keszpenzt a szobadban es mikor kell abbol veszel.
2017. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. A pénz nem a bankKÁRTYÁN, hanem a bankSZÁMLÁN van.


2. EGY bankszámlán az összes pénz egyben van, nem lehet különtartani a különbözö helyekröl bejött összegeket.


3. Sokkal okosabb egy külön számlát nyitni - ehhez nem kell jóformán semmi, kb 10-15 perc, és attól kezdve nincs probléma.

2017. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdésed alapján még fiatal vagy.

Fiatalok részére sokkal olcsóbb számlák vannak mint kb. 24-26 éves kor felett.


Pl. OTP Junior.


Amit szeretnél amúgy sem megoldható. Saját számla kell. A számlavezetés és a kártya ingyenes, a többi pedig használat függő, de általában olcsóbb mint a nem diákszámláknál.


Ha még nem vagy 18, az egyik szülőddel menjetek be egy fiókba és gyorsan meglesz.


A testvérednek ugyanazt javaslom.

2017. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!