Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hollandiában nyitottam egy...

Mr.Z85 kérdése:

Hollandiában nyitottam egy folyószámlát az ING banknál, van rajta még egy kis lóvé, azt itthon letudom venni a számláról valahogyan?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
atm + bankkártya
2014. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha az ING magyarországi fiókjai nincsenek összeköttetésben a holland bankkal, akkor csak ATM-en keresztül.
2014. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Atm:kb 1-2 ezer forintos kp felvételi díj mellett. Vagy fizethetsz a bankkártyáddal a boltban, az ingyen van. Feltéve hogy van bankkártyáf a számlához.
2014. jan. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy euro van rajta...abban az esetben?Akkor szerintem az ATM kilőve:S
2014. jan. 22. 10:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ATM kiadja forintban.


De jobb lenne boltban fizetni vele, mert nincs plusz díja. A külföldi kp.felvét nagyon drága.


A számlát meg tanácsos lenne megszüntetni, hogy ne halmozódjanak rajta a díjak.


Tanácsos lett volna még mielőtt hazajöttél, elintézni.

2014. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy euro van rajta, használhatod atmben es a boltban is. Mint ahogy a magyar kartyat is hasznalhatod nemetirszagban. Csak a dijakkal szamolj. (Lasd fentebbb)
2014. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van netbankos hozzáférésed, simán belépsz és átutalod egy itthoni számlára. Ha forintszámélára utalod, az aznapi árfolyamon átváltják, ha egy euroszámlára, akkor egy az egyben megérkezik az összeg.
2014. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pesten van valahol ATM ahol letudom venni?Nálunk sajnos nincsen:(
2014. jan. 23. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Bármelyik ATM kiadja forintban. Pesten van néhány helyen (nem tudom hol) euró ATM. Ott értelemszerűen eurot ad ki.


Viszont így is úgy is külföldi készpénzfelvétel.

A legközelebbi automatából vedd fel.


Viszont a számlát meg kellene valahogy szüntetni.

2014. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült levenni,kössz a segítséget mindenkinek!!
2014. jan. 24. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!