Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyás fizetésnél a a...

Bankkártyás fizetésnél a a vásárlást miért nem látom rögtön azonnal OTP direkten?

Figyelt kérdés

Vásároltam az interneten bankkártyával 3 napja és ugy tűnik a vásárlás sikeresen lezajlott (aztírja az illetékes oldalon h megerősítve) Viszont OTP direkten a tranzakciós listában nem szerepel ez tétel. Miért lehet ez? Esetleg a fizetett összeget levonhatta a bankkártyán lévő összegből és a tranzakciós listában kell több nap, míg elkönyvelik?

Az a baj, h azt se tudom, hogy levonták-e a számlán lévő összegből mert nemtudom mennyi volt rajta.


2017. jan. 10. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Bőven bele telik akár 5-6 napba is, míg lekönyvelik, addig a tranzakciós listában nem látod. A számla információnál viszont a zárolások között látni fogod az összeget.
2017. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az OTPDirekt elég gagyi, és az előjegyzett tranzakciókról/zárolásokról nincsenek részletes adatok, csak összesítések, így igazából fogalmad sincs, mit mire zároltak. Gondolom ez szándékos lehet, hogy fizess elő a az SMS szolgáltatásukra, nehogy véletlenül 21. századi technológiával meg tudd nézni ugyanazt.
2017. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na az mondjuk tényleg idegesítő, hogy csak SMS-ben, jó pénzért tudják küldeni ezeket, még véletlen se lehetne emailben vagy a telefonos app-ra kérni.
2017. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a poén, hogy kértem sms értesítőt és az előző hónapban se küldtek sms-t mikor megjött a fizu... Úgy erről sem. Hát ez normális? :D

Persze a tranzakciós listában látom, hogy 1 db sms díja Január 9.-én 25Ft-ba került.

De sms nem jött...

2017. jan. 10. 10:59
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm szépen, záradékoknál valóban megtaláltam.

Mindenkinek ment a zöld kéz (y)

2017. jan. 10. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom, tudsz-e róla, de az OTP direktnél van élő chat szolgáltatás - így általános kérdésekben ott is tudsz érdeklődni (munkaidőben)
2017. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ohh nem is tudtam, köszönöm szépen a segítséged! Megy a zöld "pacsi" :)
2017. jan. 11. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!