Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angliai LLoyds Bankszámlámra...

Imre082 kérdése:

Angliai LLoyds Bankszámlámra nem tudok belépni online! Miért?

Figyelt kérdés

Üdv! kb. 4 éve kimentem Angliába fél évre dolgozni, és nyitottam a Lloyds-nál egy nulla díjú számlát, nulla font számlavezetési, nulla font havidíj stb, a kinnt élők biztos ismerik. Majd fél év után hazaköltöztem, és itt mivel nem tudtam automatából kivenni az összeget(a fizetésemet), ezért egyszerűen levásároltam hipermarketekben, komolyabb sportszerboltokban. Hagytam rajta 4 fontot, mert nem tudtam még, hogyan alakul a jövő, és visszamegyek e. Ez így remek is volt, 3 évig havonta ránéztem online, és a 4 font stabilan figyelt rajta. Most novemberben viszont az a képernyő fogad, amikor belépek a jelszavammal az online bankingba, hogy:


"Mr. XY. There's a problem...


1400005: we're sorry, but you can't access your accounts online. Please call us on ...és egy angliai szám... Majd hülye leszek horror áron hívni őket fél órákig.. Emalit akartam írni, de rohadtul nem találom a lloyds-nak email címét... Amikor hazajöttem, kitöltöttem online az itthoni lakcímemet, de nem volt elég nekik, valami p formot is letöltöttem, és kiküldtem horror áron postán, benne az útlevél szkennelés stb-vel, kb. 1 hónapra rá jött a visszalevél, hogy nem jó.. Hívjam is fel őket... mai napig oda küldik a régi angliai lakhelyemre a leveleimet szerintem..


Kérdésem: szerintetek létezik, hogy az új albérlők megunták a sok levelemet, és "felnyomtak a llydsnál, hogy nem is lakok ott, és azért korlátozzák az online bankolásomat?


2. szerintetek létezik, hogy a stabil évekig 4 font egyenlegemet, mindennemű pénzmozgás nélkül minuszba rántották? És gyűlik és gyűlik?...


3. Magyarhonban hova a fenébe tudom betolni a lloyds kártyámat, hogy egyáltalán megnézhessem rajta, hogy mennyi az annyi??? hipermarketes vásárláskor meg tudja nekem nézni a pénztáros mennyi van rajta, ha beteszi?

Arra gondoltam, hogy veszek egy csokit valahol, és mivel még anno 1 font volt egy vásárlás itthon, így még nem is mennék mínuszba, viszont egyértelműen kideríthetném, hogy mínuszba kerültem e... viszont ha közben npttek a díjak akkor meg mínuszba ránthat a vásárlás..


4. tud valaki email címet ilyen ügyek intézéséhez a lloyds-nak?


5. amennyiben mínuszba mentem bármi okból, pld. időközben már nem díjtalan a számlatípusom, ami nonszensz lenne, hisz egy banki szerződés az szerződés, azt nem lehet csak úgy egyoldalúan emelni stb..tudtommal. szóval, ez esetben nem kellett volna online bankomban is minimum egy üzenetet kapnom, hogy "haver, gond van, és ez a gond meg az a gond? Helyette kapok egy kódszámot egy there's a problemmel.., és szevasz, hívjam őket ha tudni akarom...


Milyen eljárás az, hogy online bankomban még azt se láthatom, hogy épp mennyi van a számlámon???!



#bank #számla probléma
2017. jan. 10. 13:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!