Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ismeri valaki, esetleg ügyfele...

Ismeri valaki, esetleg ügyfele, Dr. László Gábor pénzügyi szakjogászt, a XIX. Ker. Határ u.4-ben?

Figyelt kérdés
Devizahitel-mentő -szakjogász, pénzügyi-tanácsadó, Kecskeméti-ügyvéd,
2017. jan. 12. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
"Devizahitel-mentő" komoly ügyvéd nem foglalkozik ilyennel.
2017. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bcs5x válasza:

A válaszra válasz: Nem mindenki zsíros falatokra hajt csak.... Lehetséges, hogy van rendes ügyvéd is.

Rendes ügyvéd az, aki a páromtól 15-20 perc bla-bla szövegért 20.000,- Ft-ot kért el, számla nélkül?! Ő komoly ügyvéd?

2017. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bcs5x válasza:
...azaz, Én örülök, hogy vannak devizahitel-mentő -szakjogászok és Őket is komoly ügyvédnek tartom, és becstelennek (nem komolynak!!!)azokat, akik csak lenyúlják az ügyfelet!
2017. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Czegledine válasza:
Én nagyon elégedett voltam vele. Két hitelemet is lezárta. Örökké hálás leszek neki. Csak ajánlani tudom. Nehezen elérhető, de megéri keresni.
2018. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Krupincza J válasza:

Nekem a múlt héten zárult le az ügyem. 6 hónapig tartott, de 6 millióval csökkentette a tartozásomat. Kicsit sokáig tartott, de nagyon korrekt volt.


Krupincza

2018. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diko1984 válasza:
Üdv! Akinek sikeres ügye volt az úrral, megírná, hogy miként zajlott a dolog?
2019. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagyon komolytalan. Letétbe kell helyezni nála azt az összeget, amivel le lehet szerinte zárni a hitelt, majd kifizeti az ember a borsos megbízási díját 150.000 ft, és ír egy ajánlatot a banknak ezzel az összeggel....és ennyi. MKB-s devizahitelnél még csak választ sem kaptunk, semmit nem tett pluszban, mint amit mi is próbáltunk. Nagyon nem ajánlom senkinek sem! Egy írásos ajánlatért fizettünk 150.000 Ft-ot....
2022. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aranyosevy válasza:

Ismerték, náluk voltak a dokumentumaink, egy közel 50 millás devizahiteles követelést 30-35 körülire "tudtak" volna lealkudni.

Még véletlenül sem hívták volna fel a figyelmemet arra, hogy elévült a végrehajtási jog.

Még szerencse, hogy a megbízási szerződés (megbízási díj 180 ezer lett volna) aláírása előtt találtam egy ügyvédet, aki végig vitte a végrehajtást megszüntető peremet és jogerősen meg is nyerte (200 ezer Ft munkadíjat fizettem!). Így nem kell fizetnem semmit a követeléskezelőnek.

Egy kicsit jobban jártam. ;)

2022. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!