Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP AmEx hitelkártya esetén,...

OTP AmEx hitelkártya esetén, a türelmi időszak alatt jóváírt visszavét (sztornó) tranzakció törlesztésnek minősül?

Figyelt kérdés
Nem találtam erre vonatkozólag semmit az üzletszabályzatban, és sehol az interneten. Logikus lenne, hogy annak minősül, mert minek másnak, de ez így explicit nincs leírva. És nem mindegy, mert nem szeretnék kamatot fizetni azért, mert nem tudom a pontos tartozásomat.
2017. jan. 13. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt az OTP-től kérdezd meg, emailben vagy az OTPDirekt chat-en gyorsan válaszolnak. De szerintem ha a fordulónapon az egyenleged nulla, akkor nem számolnak fel kamatot.
2017. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül ott fogom megkérdezni, mert gondoltam, hogy ez nem ilyen széles körben ismert helyzet.


Annyira nem szeretem az OTP ügyfélszolgálatát, mert akik a másik oldalon ülnek, csak a hirdetményekből, üzletszabályzatokból másolgatnak ki dolgokat (volt olyan, hogy véletlenül + fél mondatot is becopyztak), azt pedig én is el tudom olvasni. Legutóbb is másodszor kellett elég szájbarágósan rákérdezni ugyanarra a dologra, mert sehol nem találtam, hogy csak Crtl+C-t használtak első körben.

2017. jan. 14. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!