Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lenne érdemes spórolnom...

Hogyan lenne érdemes spórolnom? Bank, euró, készpénz? (többi lent)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.Szeretnék elköltözni majd itthonról és félretenni rá pénzt.Suli mellett dolgoznék, még van 1,5 évem érettségiig.Havi 10-20 ezret minimum eltennék (ha szünet van akkor többet,tavaly nyáron 100 ezer fölött kerestem és akkor egy 80-90 ezer belemenne)

Sajnos a szüleim nem nagyon segítenek ebben, szóval nem tudom mi lenne érdemes.Bankba leköttetni, itthon gyűjteni, vagy euróba eltenni? (nem tudom a többi lehetőséget)

Bankba félek elmenni ilyen kérdéssel, mert félek, hogy inkább a számukra megfelelő válaszokat adnák és nem az ami nekem lenne jó :D

Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. jan. 14. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne bonyolítsd túl (főleg hogy a bank szóba se állna veled). Én úgy csináltam hogy egy borítékba gyűjtögettem amit az egyik könyvben tartottam. Mivel nagyon sok könyvem van (1000+) így azért egész jól el volt az dugva.


És én minden pénzemet félre tettem. Nem költöttem baromságokra. Úgy meg elég hamar brutális összegek jönnek össze.

2017. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!