OTP-s mastercard-om van, valahogy vissza lehet nézni a számlatörténetet pár évre visszamenőleg?

Figyelt kérdés
A netbank-on keresztül maximálisan csak 3 hónapot lehet visszanézni, de én szeretném pár évre visszamenőleg. Bármilyen megoldás érdekel, ha van olyan opció, hogy be kell menni a bankba és fizetni kell érte, az sem érdekel. Előre is köszi!

2017. jan. 16. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Számlakivonatot nézz, ne számlatörténetet. Az havi bontásban megvan egészen a számlanyitástól.
2017. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sok számlakivonat hiányzik. Az igazság az, hogy az egyetem alatt anyám bankkártyájára (nem igazán használta, ezért használtam azt) ment a tanulmányi ösztöndíjam és az a pénz is, amit az egyetemtől kaptam melóért. Nem is igazán foglalkoztam eddig vele, de nagyon keveslem a rajta lévő összeget és szeretném visszanézni, hogy mire költött belőle, mert már volt, hogy vásárolt valamit, csak elfelejtette. Biztos több ilyen is volt, ezért szeretném visszanézni.
2017. jan. 16. 19:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem bankkártyára ment a pénz, hanem számlára. Gondolom van otp direkt, ott le tudod kérni a kivonatot.
2017. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos az OTPDirektben csak az 3 hónapra visszamenőleg lehet nézni.


Nekünk egy per miatt volt szükségünk az elmúlt 5 év összes tranzakciójára, bementünk egy bankfiókba és kinyomtatták 5 évre visszamenőleg, de ezt nem ingyen csinálják. 50valahány ezret kellett érte fizetni.

2017. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A "Számlakivonatok, Szerződések, Egyéb dokumentumok" menüpontban sok évre visszamenőleg le lehet tölteni a számlakivonatokat (nekem jelenleg 2010-es a legrégebbi, amit vissza tudok nézni). Ez is tartalmaz legalább annyi információt, mint a Számlatörténet. Kell egy részletes keresés és megadni az időintervallumot.
2017. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik a számlakivonat, az azt jelenti, hogy abban a hónapban nem volt számlaforgalom. Az OTP így kezeli ezt az esetet, nekem is rengeteg hiányzó kivonatom van a Junior számlámról, amikor nem használtam, csak állt.
2017. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Direkten évekre visszamenőleg le lehet tölteni PDF-ben a kivonatokat.

Nekem ez volt a megoldás, amikor a vagyonnyilatkozatomat írtam.

2017. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

A Számlakivonatok -> Szerződések -> Egyéb dokumentumok menüpontban találom meg azt, mert a 7-es válaszoló is írt?

2017. jan. 17. 22:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, a lekérdezések > számlakivonatok résznél. (7-es voltam)
2017. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
A Lekérdezésekben (nekem) már nincs ott a számlakivonatok, mint régebben. Viszont lett egy (nekem) új menü, ez a "Számlakivonatok, szerződések, egyéb dokumentumok" menü, de most épp azt írja, hogy a banki rendszer nem érhető el, de itt van egy részletes keresés, ahol ki lehet választani, hogy milyen típusú dokumentumot keresel (Számlakivonatot) és, hogy milyen intervallumban.
2017. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!