Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bárlistás vagyok, de már...

Bárlistás vagyok, de már nagyon régi és ön hibámon kivül nem tudtam sajnos törleszteni. Most igy bárosként tudok valaholk hitelt felvenni? Lakást szeretnék venni. Sürgösen. Bank, vagy valami?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Bar listásnak nem adnak hitelt.
2017. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Donald J. Trump ***** válasza:
Nem, de bérelhetsz vagy vehetsz saját pénzből.
2017. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy még mindig bár listás vagy?


Rendezd a tartozást akkor lekerülsz róla egy idő után.

2017. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
töbször is hallom,hogy bárosoknak hitel!!! Azért nem megyek fel ilyen hirdetésekre,mert tapasztalat érdekelt volna hogy mégis hozzá lehet-e valamilyen modon jutni,és mivel jár. Kaphato-e. A sürgös azt jelenti,hogy nem 5 év mulva.........!!!!!! Váratlan helyzetbe kerültem,3 gyerekkel és ha nem tudom megoldani a lakásproblémám,nemtudom mi lessz. Ezért probálok segitséget kérni,hogy merre és hogyan tudnék elindulni hogy kaphassak. Köszönöm. A listán még rajt vagyok sajnos,mert családi ok miatt nemtudtam rendezni,de változott az élethelyzetem....A lista biztos mert bankos ismerössel megnézettem. Ha most ki is fizetném,5 év mire szoba áll velem bárki....
2017. jan. 18. 08:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Megmondom öszintén kiskapuban reménykedem..... azt hiszem ez érdekel.
2017. jan. 18. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs kiskapu. Bár listásként banktól nem kapsz hitelt.
2017. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!