Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha vásároltam online egy 100...

Ha vásároltam online egy 100 ezer értékű dolgot, de nem volt elég pénz a kártyámon és nem tudtam kifizetni fedezet hiányában, de a terméket mégis kiszállítják azt küldték smsben, akkor most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
azután feltöltöttem a számlát, így automatikusan levette az üzlet róla a pénzt már? vagy ezután újra rá kell menjek az online fizetésre és kifizessem?
2017. jan. 19. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

No, ezt sosem értem: miért nem az üzletet hívod fel?

Szerinted itt a Gyakorin mi honnan fogjuk azt tudni/látni, hogy mi történt a TE számládon?

Esetleg még megoldás, hogy netbankon megnézed a számlaegyenlegedet, ha az nincs, akkor bemész a bankba ésott megkérdezed, hogy leemelték-e az összeget vagy elmész egy bankautomatához és lekéred az egyenlegedet: azon megnézed, hogy a feltöltéshez képest mennyi pénz van rajta?

2017. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tranzakció akkor, abban a pillanatban vagy teljesül vagy nem, ez nem olyan, mint a szálloda, ahol megadod a kártyaszámod, aztán akkor terhelik be, amikor ők akarják.


Ha fedezet hiányában a bank visszadobta, akkor az egy meghiúsult tranzakció, tehát a termék nincs kifizetve.

Lehet, hogy kiszállítják utánvéttel, hozza a futár a terminált vagy fizethetsz neki készpénzben, de ezt inkább az áruháztól kérdezd meg!

2017. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! erre voltam kíváncsi :)
2017. jan. 19. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!