Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP bankkártyához milyen...

OTP bankkártyához milyen jelszót kell megadni?

Figyelt kérdés
Kis, és nagybetűt, valamint számokat is kell tartalmaznia? 8 karakternek kell lenni? Több, vagy kevesebb nem lehet?
2017. jan. 28. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit is szeretnél tudni? :-)

A bankkártyához PIN kód tartozik, amit a kártya megkapása után kapsz külön levélben. Ezzel a PIN kóddal tudsz pénzt felvenni bankautomatánál, vásárolni, stb.

A netbankba való belépéskor kell megadni jelszót, de azt nem kártyához, hanem a BANKSZÁMLÁ-hoz való hozzáférés miatt.

A jelszót elvileg a bankfióknál adod meg, amikor a szerződést kötöd a netbankra.

2017. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.: Köszi a válasz, és bocsi, hogy rosszul fogalmaztam :)

Tehát beakarok lépni az otp direktbe, és nem tudom a jelszómat. Nagyjából mindenhez ugyanazt a pár jelszót használom, ezért ha tudnám hány és karakterből kell állnia a jelszónak, így leszűkölne a listám.

Tegnap pl. rossz jelszót adtam meg, 24 órára letiltásra került a fiókom.

2017. jan. 28. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell kötelezően betűt és számot tartalmaznia.

Kevesebb is lehet, mint 8 karakter - ennyit tudok segíteni (első vagyok)

2017. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.: Köszi, sokat segítettél :)

De komolyan, pont ennyire voltam kíváncsi.

Szerintem így már tudom a jelszót.

Ha feloldódott a tiltás, újra megpróbálom.

2017. jan. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!