Egy millió forint hitel esetén mennyit kellene visszafizetnem?

Figyelt kérdés

Tavasszal autót szeretnék vásárolni de sajnos ezt csak úgy tudom megoldani hogy hitelt veszek fel. Nagyjából egy millió forintra gondoltam. Ha kb 30.000Ft lenne a törlesztő részletem mennyit kellene visszafizetnem és hány év alatt?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. jan. 28. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Kamatfüggő.
2017. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Pl itt is meg tudod nézni. Mivel nem írtad meg a fizetésed, azért pontosat nem lehet írni.

[link]


Vagy itt :

[link]

2017. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Te tényleg azt gondolod, hogy létezik ilyen szám, hogyaszondja 1.4-et kell majd visszaadnod??


Minden bank más kondíciókkal kínálja a hitelért, még bankon belül is vannak eltérő kamattal és költségekkel kínált hitelek ugyanarra.

2017. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem minek milliókér csrilliókér venni kocsit hitelre?Úgyis elviszi a bank....Miért?250.000ért vannak még jó kis Suzukik!Ugyanúgy el visz mint a milliós vacak!
2017. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!