Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha visszamegyek dolgozni 3...

Ha visszamegyek dolgozni 3 kiskoru mellett ugye valahogy van megoldás arra hogy ne az 50%-át tiltsák a fizumnak?

Figyelt kérdés

Bírósághoz fordulhatok ugye!!

?

Nagyon félek nem tudom mi lesz!!

Kérem a bunkóskodók kíméljenek ok?


2017. febr. 6. 20:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Elnézést tévedésben vagytok , sem autóm, sem ingóság ingatlan nincs a nevemen!!

Nincs semmim ,a páromhoz évekkel ezelőtt átköltöztem ,nem vittem semmit mivel akkor egy 20 éves tinilánynak mi mindene lehetett!

Mert nekik mindenük volt!

Akkor tehát ezeket a házasság előtt vettem fel!!

Mint irta is az

Otp hogy nem találtak ingósagot autót a nevemen így egyenlőre szüneteltetik az ügyet tehát nem marad más mint a bérem ha visszamegyek dolgozni!!

Majd!!

2017. febr. 7. 22:34
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Persze ne vedd át a leveleket, majd jönnek rá a kamatok, késedelmi pótlékok, aztán átadják behajtónak, ő is ráteszi a költségeit....stb

Aztán évek múlva a 100ezerből lesz 400-500e . Amit majd szépen tiltanak a fizudból.

Okostojás.

2017. febr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Ezt hívják felelőtlenségnek...

3 kiskorú gyermek mellett - akikért felelős vagy - fel kéne már nőni!


Ha nem fizetsz, egy idő után végrehajtást kér rá a bank, ha még nem tette meg. Akkor az ügyed bírósági végrehajtóhoz kerül, aki még azt is megvárja, hogy mikor fogsz örökölni, és visz mindent.

Ráadásként nagyon drágán dolgozik, akár duplázódhat is a tartozásod.


Amit tehet: jövedelmet tilt, bankszámlát inkasszóz, megtakarításokat, ingatlant, ingóságot foglal le.

Az nem baj, ha nincs semmid, majd lesz.

A tartozásod nem évül el - azt is mondhatnám -, hogy soha.


Ha Neked már most opció az, hogy életed végéig nyögheted a butaságod következményét, hát legyen...

2017. febr. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon hü...... vagy már ne haragudj szerinted miből lenne bármim is amikor nem vehetek fel kölcsönt minek után bárlistás vagyok most is!! Ja és igenis elévül 5 év mulva nem tudon miről beszèlsz

Sok okosat nem irt senki

Kérdést töröltem

2017. febr. 8. 13:07
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél Kérdező! Azt viszont rosszul tudod, hogy 5 év után elévül. Gondolom ezt abból következteted ki, ha nem veszed át a leveleket, akkor a tartozás nem is létezik? Ezek a behajtó- felszólító levelek- még a sima, tehát nem ajánlott- aláírós levelek is rögzítve vannak a hitelezőknél. Az 5 év utáni elévülés akkor teljesül, ha a hitelező nem keres Téged. De mint írod, hogy nem veszed át a leveleket, ettől bizony nem évül el. A párom sok adósságot halmozott fel a becses családja nyomására. Az hogy úgy csinátak mintha nem is lenne, eredményezte azt, hogy egy 400ezres hitelből rövid időn belül a duplája lett. Remélem megoldódik a helyzeted, a gyermekeid miatt is!
2017. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%

Én lennék az az utolsó nagyon h.lye.


Örülök, hogy Te jobban tudod ezeket a dolgokat annak ellenére, hogy én foglalkozom behajtással.


Nekem nem sikerült bárlistásnak lennem soha, és mégis van saját fedél a fejem felett. Nem mondom, hogy mindig könnyű életem volt, de ahogy már említettem ez csak felelősségtudat kérdése, és tudni kell határt szabni saját magunknak.


A véleményem nem változott...

2017. febr. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szóval a tartozásodat kölcsönből akarod kifizetni? És a válaszoló a hülye? Még egy agyatlan pi.csa, aki azért fialt hármat hogy melózni ne kelljen...
2019. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
"miből lenne bármim is amikor nem vehetek fel kölcsönt" DOLGOZNI kéne kisszívem: Nem csak dugni meg szülni, oszt akkor lenne pénz!
2019. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
"elévül 5 év mulva" A tartozás? Álmodsz kisszÍvem.. ezt a baromságot honnan vetted?
2019. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!