Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél, ha az otthonteremtési...

OTP-nél, ha az otthonteremtésit választjuk, utána változó kamat lesz?

Figyelt kérdés

Tehát 5 évig fix, utána változó, de lehet lutri lesz?

[link]


itt amit ír, 3,8%-8,6%? változó max 8,6 lehet? vagy ehhez semmi köze? mert jön vmi világválság azt felugrik a hitel?

10 milliót kéne felvenni, ti mit választanátok?



2017. febr. 7. 10:41
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
5 év után bármi is lehet. És kb biztos, hogy nem marad ilyen alacsony a kamat, minr most. De előre nem lehet megmondani, hogy pontosan hogy fog alakulni. Így az "otthonteremtési" hitelné írt 61. hónaptól esedékes törlesztő elég félrevezető. Valahol biztos le van írva, hogy akkor, ha nem változik a jelenlegi kamat. De akkor se szólhatsz semmit, ha a duplája lesz a törlesztő az első 5 évinek. Ugyanis aláírod, hogy tájékoztattak annak lehetőségéről, hogy jelentősen emelkedhez a törlesztő. Kétlem, hogy a bankoknak hiányozna mégegy devhiteles botrány.
2017. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tehát te nem választanád?

én kb a fix 10-et tudom,hogy sok,de tuti fix.

2017. febr. 7. 11:25
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én biztosan a lehető leghosszabb futamidőre fix kamatot (és ezzel törlesztőt) választanék. Kiszámíthatóbb, nincsenek meglepetések. Persze az sem 100%, hogy biztosan jobban járnék vele anyagilag a végére, de nem csak az számít.
2017. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!