Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident hitel felvételekor...

Provident hitel felvételekor szükséges 3 hónapos munkaviszony?

Figyelt kérdés

Van munkáltatóim, van érvényes személyim, hitelképes vagyok stb. (nem nem kérem az olyan kommenteket, hogy a provident szar tudom, hogy az de most ez a gyors és ez kell) viszont munkaviszonyom 2 hónapja van papíron.


Kérdéseim:


- Mi kell a hitelfelvételhez?

- Elintézhetem másik városban is a hitelt, mint ott ahol be vagyok jelentve?

- Fontos 3 vagy több hónapnyi munkaviszony?

- Havi nettó kb 90 ezer forintra mennyi kölcsönt adnak a leghosszabb futamidőre? (nekem kb. 200e kéne).

- Elfogadják az ideiglenes személyimet is? Hétfőn hosszabbítom meg a személyim, de a hitelt szerdán fel szeretném venni, elfogadják az ideiglenest is?

- Milyen dokumentumok szükségesek ahhoz, hogy a provident hitelt már aznap felvehessem, hogy igényeltem?


Köszönöm



2017. febr. 12. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, akkor most ezt a rengeteg sok kérdést tedd fel a Providentnek: ott van az oldalukon, hogy visszahívnak, íme:


[link]


Mondjuk ha 2 hónapja van munkaviszonyod, akkor az jó eséllyel még próbaidős munka, amire nem biztos, hogy megadják - ráadásul mindezt ideiglenes személyivel...

Lehet, hogy csak otthoni szolgáltatásként fogod megkapni - ha egyáltalán megadják...

2017. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Temetésen vagy betegségen kívül semmi mást nem tudok elképzelni, ami miatt 90 ezres fizetésre Provident hitelt kellene fölvenni. Egyszerűen őrültség! Családon belül nem oldható meg?
2017. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Képzeld, nem! Vannak családok, ahol mindenki örül, ha van mit enni, nem még félretenni stb. Tudom, hogy a provident rossz, és azt is, hogy a lehető legrosszabb a hitelek közül, de jelenleg nincs más megoldás. Pénz kell, és gyorsan, bankot rabolni pedig bár tudnék ha lenne kedvem, nincs. Szóval marad a provident....
2017. febr. 13. 19:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja egyébként megadják, beszéltem velük azóta, nem érdekli őket mennyi ideje van munkaviszony nekik az a fontos, hogy bérpapírod legyen, igazold hogy dogozol és keresel, személyi, és ennyi. Havi 15öt kell fizetnem. Az nem fog földhöz vágni.
2017. febr. 13. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!