Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Napi átutalási limit meg a...

Napi átutalási limit meg a csoportos beszedés függ egymástól?

Figyelt kérdés

ha van egy utalási limitem beállítva 100.000 re

de egy csoportos beszedés levon 20.000 et akkor már csak 80.000 az aznapi limitem?

És ha interneten rendelek pizzát, rendelek valamit az csökkenti a napi átutalási limitet?


2017. febr. 18. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:

két dolog

1 napi limit te mondod meg a banknak hogy a kártyádról mennyi vehető le naponta -legfeljebb például ellopják a kártyádat mi az az összeg amit még bárki lenyúlhat ha nem tudod időben letiltani.ez t nézd át:

[link]


2)csoportos:

[link]


itt te bízod meg a bankot hogy fizessen helyetted a nevedben míg van fedezet a számládon. ha nincs nem fizet, és tartozásod lesz a szolgáltató felé, hacsak nincs erre is ún. rulírozó hitelmegállapodásod a bankkal. ez pl regy éves hitel pl 500ezer 1 millió közötti felveszed és 30 napon belül visszafizeted magyarán pár százalékért rendelkezéedreáll egy pénzösszeg akkor is ha nem veszel ki egy fillért se 2% volt régebben a kamata. most nem néztem meg itt a linkje [link]

ha gondolod, tájékozódj eza +rulírozó módzer biztonságot nyújt -vállalkozóknak különösen de fix fizetésűek is igényelhetik -e ezt nem tudom ezt meg lehet tudakolni ha nem otp, akkor máshol, de létezik. és kényelmes főleg a kezdetekben. az alényege nem hitel, csak "amerikai nagybácsi segít a bajban -rövid időre pl a következő fizetésig, bevételig. szabott feltételekkel a Budapest banknál volt olyan hitel hogy 30 napon belüli visszafizetéssel szinte kamatmentesen, de ez jóval régebben volt.ha van bankos ismerős ő, mint dolgozó ma is megtehet több mindent.. ismertség kérdése ez is.

2017. febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!