Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Skrill-ről itt Magyarországo...

A Skrill-ről itt Magyarországon - ha érkezik rá pénz- át lehet utalni a bankszámlámra ha kell?

Figyelt kérdés
Eddig még nem regisztráltam, csak PayPal-ra regisztráltam magam eddig. Azt használtak már. Azonban most a Skrill-re kellene beregisztrálnom. Közvetlenül lehet átutalni mint a PayPal-on, vagy valami közvetítő kell mint a PayZa rendszerében? Köszönöm.

2017. febr. 26. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én most kezdtem el tájékozódni a Skrill iránt, mert én is fontolóra vettem hogy csinálok Skrill számlát.


Én ezt az oldalt nézegetem, egyik munkatársam adta, mert neki már van Skrill számlája, de mondta hogy jövőhét péntekig ha ráér akkor személyesen is elmagyaráz nekem mindent, mert nekem is hasonló kérdéseim vannak mint neked, csak még konkrét választ nem kaptam. Hiába van minden leírva, én jobban szeretem ha egy tapasztalt ember adna választ.

2017. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem sajnálsz évi 10 eurót a Skrill prepaid kártya díjára akkor azzal ATM-ből leveheted a KP-t, így nem kell banki átutalásokkal szöszölnöd.


Én csak internetes vásárlásra használom, utalok rá pénzt kb 2-3 havonta, és levásárolom, de volt már rá példa hogy a boltban vásároltam le azt a kevés pénzt ami rajta volt, mert az a bankkártyám amire a fizumat kapom azt csak akkor tartom magamnál ha éppen kell, és akkor pont elfelejtettem magammal vinni, a Skrill mindig nálam van pont ezért amolyan aranyvésztartalékként, kb 5000 Ft-nyi összeget mindig meghagyok rajta és simán elfogadták a boltban.

2017. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cinike válasza:

Regisztrált bankszámla számra igen: 5,82 USD + esetleges konverziós költségek.

Részemről a virtuális kártyámat regisztráltam; költség 7,5%.

Mivel a bankszámlám vetülete, olyan mintha a számlámra küldeném.

Összegtől függ, melyik az előnyösebb.

2017. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 2. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!