Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bementem valamelyik nap a...

Bementem valamelyik nap a bankba és papir lapon az eggyik ismerősömnek pénzt utaltam igen ám de nem volt annyi összeg a kártyámon amennyit szerettem volna küldeni?

Figyelt kérdés
Kérdésem pedig a következő jővő hónapban levonják tőlem azt az összeget vagy mégegyszer el kell utalnom ?
2017. márc. 1. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem volt annyi a számládon, akkor nem tudtál volna utalni. Max az fordulhat elő, hogy van valamennyi hitel a számládhoz.
2017. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kártyádon soha nincs pénz, csak a hozzátartozó számládon lehet.

Kérdezd meg a bankban, hogy elküldték.e? Ha nem akkor újra kell majd utalnod.

2017. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy egy utalás csak részben teljesül. Vagy van a számlán fedezet és akkor visszaigazolja a sikeres tranzakciót, vagy nincs, és akkor visszadobja.

Ez a netbankban azonnal látszik, de gondolom a banki ügyintéző felületén is.

Viszont ha kapcsolódik hitelkeret a számlához, akkor teljesül a megbízás és mínuszba megy a számla.

2017. márc. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!