Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek megéri a prepaid...

Szerintetek megéri a prepaid kártya?

Figyelt kérdés
OTP Junior kártyám van jelenleg, amihez csaptak egy virtuális kártyát, így most havi 2000 Ft a kártya kezelési költségekkel együtt. PayPalról utalok általában a kártyára, ez általában 2-3 munkanap. A prepaid kártyával gyorsabb lenne? Melyik prepaid-et tudjátok ajánlani?

2017. márc. 4. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Havi 2000 Ft nagyon sok, valamit benéztél.
2017. márc. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A havi 2000 Ft valóban rengeteg, nézd meg ezt még egyszer.


"PayPalról utalok általában a kártyára, ez általában 2-3 munkanap. A prepaid kártyával gyorsabb lenne?"


Mit szeretnél igazából, hogy gyorsabb legyen? A Paypal egyenlegedet csak bankszámlára tudod kivenni, prepaid kártyára nem.

2017. márc. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legtöbb Prepaid kártyának húzósabb ára van mint egy rendes bankszámlának kártyával, netbankkal mindennel együtt véve.


Én pár napja hallottam munkatársamtól hogy ő Skrill-nél van már 1 éve és igényelt hozzá Prepaid kártyát aminek éves díja 10 euró. Ő mondta hogy elsősorban a Skrill számláján lévő összeget akarja PayPal-ra mozgatni hogy letudja vásárolni, mert neki így egyszerűbb, és nincs egyéb díja elmondása szerint. Én így nem néztem utána még, pedig fontolgatom hogy igényelek Skrillt mondjuk nekem elsősorban azért kell mert heti szinten járok át Szlovákiába a barátnőmhöz, és így olcsóbb lenne arról vásárolni kint, vagy fizetni étterembe mintha KP-ban vennék eurót vagy a saját bankkártyámmal fizetnék ami nagyobb díjjal járna.


Neked akkor lesz érdemes ha többször akarod megtenni az utalást mert ha évi 10 eurót vesszük alapul az még több lenne.

2017. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!