Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Bank elhagyta a papírjainkat...

A Bank elhagyta a papírjainkat, a hitelfelvétel után 1 hónappal. Kaphatunk e kártérítést?

Figyelt kérdés
Az Otp az Erkölcsi Bizonyítvànyainkat hagyta el. Hívtàk a férjemet, hogy pótoljuk. Az Erkölcsi eleve pénzes, és nekünk kell érte rohangàszni. Fordított helyzetben màr levarrtak volna rólunk egy csomó pénzt. Kihez forduljak segítségért? Egy ilyen esetet sem talàltam a neten.

#bank #hiba #elvesztés #elveszítés #erkölcsi #hitel #veszítés #erkölcsi bizonyítvàny #kàrtérìtés
2017. márc. 4. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
mabisz
2017. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
bocs hulye vagyok az a bizosito, csak osszekevertem a kerdest egy masikkal. termeszetesen a bankfelugyelethez, Fogyasztóvédelemhez
2017. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Az erkölcsi több, mint egy éve ingyenes, évente 4 alkalommal...

Elég feledékeny lehetsz, ha arra se emlékszel, nem fizettél érte...

2017. márc. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van, 2016 jan. 1-től az erkölcsi bizonyítvány igénylése évi 4 alkalommal ingyenes - tehát nem értem, milyen kártérítést szeretnél kérni?

Ráadásul azt írtad, a hitelfelvétel után, tehát még a hitelfelvételtől sem estetek el. Akkor?

Ha van Ügyfélkapu regisztrációd, akkor még online is megigényelheted az erkölcsit - általában 1 héten belül postázzák.

2017. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!