Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fél-egy millio Ft-os megtakari...

Fél-egy millio Ft-os megtakaritast erdemes befektetesi alapba fektetni?

Figyelt kérdés

Es ha igen, melyikbe es milyen futamidore? Nyilt vagy zart vegube?


Mar sokat olvastam a temaban, de az OTP nel is annyi fajta van, hogy nem tudok kiigazodni rajta.


2017. márc. 4. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapból kellene ehhez tudni a kockázat vállalási hajlandóságod, ami nélkül nem is lehetne terméket ajánlani, bár véleményem szerint egy fél millióhoz rövidebb távra pl. nem tbsz , nyesz,figyelembe véve a költségeket ami a kifizetésig tart, nem túl sok pluszt lehet elérni így, ekkora összeggel. Plusz ha ennyi az összes megtakarításod és mindent lekötsz semmi likviditasod nem marad mellette előre nem látható külső tényezők okozta problémákra, ami miatt esetleg törni kell a lekötésed. Ezért is számolnék csak fél millióval, igaz azt sem tudni milyen időintervallumban gondolkodsz.
2017. márc. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy mennyi ideig tudod nélkülözni a pénzt. Otpben szerintem elég jó vegyes alapok vannak. De nézd meg futamidőt, meg hogy mibe fektet be, meg a kockázatot, és úgy válaszd ki. Prémium alapok szerintem most jók az otpnél,
2017. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!