Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » E-bay en akarok vásárolni és...

E-bay en akarok vásárolni és egy 3 számjegyű security kódot kér a rendszer. Ezt hol találom meg?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
A bankkártya hátulján ahol alá kell írni az mellett.
2017. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a kártya Maestro, akkor sehol...
2017. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne vásárolj bankkártyával az ebayeb
2017. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1


Az lehetséges hogy az aláírós papírcsíkot nekem ráragasztották erre a számra? Mert nem látok máshol számot csak a csík alól lóg ki valami

2017. márc. 5. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetséges. Barátkozz meg a gondolattal, hogy ez a kártya alkalmatlan internetes vásárlásra.
2017. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A csíkon van a szám. Ha nincs ott, akkor azzal a kártyával nem lehet neten vásárolni.
2017. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Basszus már 2x voltam bent megkérdezni és azt mondták hogy a kártyám túloldalán van a szám.


Most futhatok még 2 kört....


Ilyenkor tudom ide oda kívánni a nénikéjét az ügyintézőnek

2017. márc. 5. 22:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval bementél megkérdezni, de a kártyát nem vitted oda? Az ügyintéző megmutatta volna neked ujjak, és nem kellene köröket futni... De a helyzet valószínűleg az, -amire csesztél reagálni- hogy neked Maestro kártyád van, és azon szimplán nincs ilyen CVV szám. Nyugodtan fuss még pár kört, ne hallgass ránk...
2017. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8


bevittem a kártyát és van rajta biztonsági kódszám

2017. márc. 8. 21:30
 10/10 anonim ***** válasza:
és eddig miért nem láttad?
2017. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!