Hogyan tudhatom meg hogy milyen oldal huzza le a lóvét ak bankkártyámról?

Figyelt kérdés
egyszer fizettem egy társkereső oldalon VIP tagságot és már nem emlékszek rá hogy hol volt mertn agyon nem is foglalkoztam vele mert semmi értelme nem volt nekui.A lényeg az hogy azóta is húzzák az 1600 forintot és cska annyit ír ki az internetbanknál hogy DIGITÁLIS TARTALOM ett9öl én még nem fogom tudni hogy melyik oldal az pedig biztos hogy fel lehet oldani! Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. márc. 10. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a számlakivonaton (ne az internetbank számlaforgalmában). Azon annak a cégnek/szolgáltatónak a nevét is látod, aki beszedi tőled.

Elképzelhető, hogy nem az a cégnév lesz, amiről felismered, melyik oldalon regisztráltál, de erre a névre az interneten már rákereshetsz.


Ha ez sem segít, a bankodban meg tudják mondani (ha nem is azonnal), ha van telefonbank szerződésed, felhívhatod őket, egyéb esetben bankfiókban.

2017. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán nézd meg a bankszámlakivonatot, vagy kérdezd meg a bankodat.
2017. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tiltasd le!
2017. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, a leggyorsabb, legbiztosabb és a legegyszerűbb ha a kártyát tiltatod le és igényelsz újat.


Ezzel minden le van tudva. Az is ha esetleg több ilyen oldalon is megadtad a kártyaadatokat.

2017. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!