Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakashitel felvetele elott...

Lakashitel felvetele elott allok. Most kevesebb fizetes jott a szamlamra 10 ezer forinttal, mivel a februar rovidebb volt, kevesebb napot dolgoztam. Oraberes vagyok. Ebbol lehet problema?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az adott banktól függ. Amikor például én vettem fel a lakáshitelt, akkor úgy állapították meg a fizetésem, hogy megnézték az elmúlt fél évben összesen mennyi pénz jött a számlámra munkabér címszó alatt és abból vettek egy átlagot.
2017. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nosco ***** válasza:
Nekem az utolsó 3 havi átlag kellett de munkáltatótól leigazolva. Hiába kaptam abba a bankba a fizetésem és láttak minden adatok.
2017. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen nekem is atlag kellesz, csak hogy latjak majd hogy kevesebb az egyik havi ettol felek. Nekem is ehhez bankhoz erkezik a jovedelmem megis kellesz a munkaltatoi
2017. márc. 14. 05:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Szerintem ettől nem kell tartani. Nálam például teljesen egyenetlenek a havi munkabéreim. Több munkahelyem is van, és van ahol projekt zárás után kapom meg megbízási díjjal a több havi fizetésem. Így nálam a fél éves nézetben volt, hogy csaknem milliós különbség volt két havi munkabér között, mert ott történt egy projekt kifizetés. Az alapján vettek egy átlagot és ennyi. Nem különösebben foglalkoztak az egyes havi összegekkel vagy a különbségekkel, csak az átlagot nézték. De persze ez csak a saját tapasztalatom, lehet más banknál teljesen máshogy viszonyulnak ehhez.
2017. márc. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!