Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Firstchoice Pay kártyát...

Firstchoice Pay kártyát hogyan tudom aktiválni?

Figyelt kérdés
payoner kártya megszűnt, feb 1-tl gyakorlatilag a fent említett kártya van. De én payonert nem használtam, szóval most már az új kártyával szembesülök, ki küldték amcsiból, belépek az oldalra érvényesíteni szeretném, van magyar felület, beütöm a kártyán lévő 16 számot amiből 2 betű, és azt írja h "érvényes hitel kártyát adjon meg" Valaki aki esetleg akinek van, és használja, tudna segíteni? Arra is gondoltam akkor lesz aktív ha először felutalok rá pénzt, de nem értek hozzá.
2017. márc. 14. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

"beütöm a kártyán lévő 16 számot amiből 2 betű"


A 16 jegyű kártyaszám csak számokból állhat, itt valami nagy gond lehet.

2017. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megoldodott.. nem értettem mért van 2 betű, kis b betük voltak, ami amúgy 6-os.. de inkább b.
2017. márc. 15. 19:27
 3/7 DomaDiana válasza:
Sziasztok!!!Egy olyan kérdésem lenne a kártyával kapcsolatban,hogy ha valaki utalni szeretne akkor milyen bankszámlaszámot tudok neki mondani???Előre is köszönöm!!!
2017. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 jazzbass270 válasza:
Szerintem olyat nem lehet hogy másik bankártyáról küldeni max ugyanilyenről ,én most azt nem tudom egyáltalán hogy tudok rá pénzt rakni mivel nem tudom össze kötni paypal-al ... valakinek valami ötlet ??
2017. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Firstchoice Pay kártyára csak cégek utalhatnak, akik ezzel a módszerrel fizetnek ki, illetve Firstchoice Pay felhasználók tudnak egymásnak pénzt küldeni egyik fiókból a másikba.
2017. nov. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kuruczné Tímea válasza:

Sziasztok!

Hogy tudok a kártyáról utalni? Vagy hogy tudom levenni róla a pénzt?

2018. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik ATM-nél kiveheted a pénzed a kártyával, vagy kiutalhatod a saját bankszámládra, ha aktív ez a szolgáltatás.
2018. márc. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!