Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Minden bank az átlagkereset...

Minden bank az átlagkereset 10-szeresét adja személyi kölcsön felvételénél?

Figyelt kérdés
Barátom szeretne személyi kölcsönt felvenni, a budapestbank a havi nettó fizetése 190ezer tízszeresét ajánlja 1millió 900ezret. Az utolsó 3 hónap átlagát nézik, de nem mindig 190ezer a nettója,van amikor 130ezer vagy 150ezer változó! Ezért is változhat hogy mennyi összeget kaphat.Kérdésem lenne,hogy melyek azok a bankok amelyek esetleg többet ajánlanának!?Melyik adja a legjobb feltételekkel a személyi kölcsönt? Köszönöm a segítségeteket!

2017. márc. 16. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a Budapest banknál a személyi kölcsön - amire talán a barátod is jogosult lenne - 3 éves futamidőnél az 1.900.00-re 2 millió 600 ezret kellene visszafizetni, havi 73 ezres törlesztővel - szóval elég durva. Ráadásul, ha néha 130 ezer a fizetése, akkor nem is valószínű, hogy megkapná, mert ha jól tudom, a fizetés max 33%-át lehet terhelni.


Nem tudom, mire kell a pénz, de a személyi kölcsön az egyik legdrágább hitel.

Ha árut szeretnétek vásárolni, akkor van áruvásárlási hitel, ha lakáshoz kell, akkor van kedvezőbb megoldás, stb.


Itt magad is tudsz nézelődni, de ne felejtsd el megnézni a feltételeket is.

[link]

2017. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Általában azt szokták nézni -több más mellett- hogy az átlagkereset hogyan viszonyul a havi törlesztőrészlethez. Tehát hosszabb futamidőre, ha valaki megfelel az egyéb feltételeknek is magasabb hitelt is kaphat, de akkor a ténylegesen visszafizetendő összeg is sokkal több lesz.
2017. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"melyek azok a bankok amelyek esetleg többet ajánlanának!?"


Még 1,9 milliónál is több személyi kölcsön kéne? De mire? Ha nem valami égbekiáltó ostobaságra akarjátok fordítani, arra van olcsóbb finanszírozási forma, előttem már leírták.

2017. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Eddig nem ismertük ezt a bankracio.hu weboldalt de nagy segitség valóban! Köszi mégegyszer!
2017. márc. 20. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen :-) (első vagyok)
2017. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!