Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal fiókhoz OTP számla...

PayPal fiókhoz OTP számla hozzáadása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A PayPal fiókomhoz szeretném hozzáadni az OTP számlámat. Nos ehhez szükség van a nevemre, a bank nevére, és a számlaszámomra. A kérdésem az lenne, hogy a 16 jegyű KÉT számsorozatot egybe kell írni, vagy kell hogy tegyek közéjük "-" jelet mint mindenhol máshol? A bank nevéhez pedig "OTP Bank Nyrt" kell, ha jól tudom.


Emellett még az is érdekelne, hogy ha hozzácsatolom az OTP számlámat a PayPalhoz, akkor ha PayPalról szeretnék fizetni valamiért online, akkor is fel kell töltenem az összeget külön, vagy akkor már egyből leveszi az OTP számláról?



2017. márc. 18. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

az első kérdésre: már nem emlékszem hogyan is csináltam meg pontosan, de macerás volt - lévén, hogy nem nagyon tudok angolul, cask amennyire feltétlenül muszáj.


2.: élből lenyesi az OTP számládról.


(én ezért nem is igen értem a lényegét... én abban bztam, hogy teszek rá 10 dolcsit (paypal-ra), és akkor ha neadjisten ellopják, akkor csak 10 dolcsival tudnak garázdálkodni... de nem. szóval jelenleg számomra rohadt mindegy, hogy az OTP-met lopják el, vagy a paypalom... mert ha a Paypalommal vásárol valaki, akkor élből leemeli az otp-s számlámról ugyanúgy.


én így egy kicsit okafogyottnak érzem a paypal-t.

2017. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval nincs semmi 'küldünk egy sms-t/email-t és írd be a kódot a fizetéshez..' dolog? Mert így viszont tényleg elég érdekes. Végül is egyszerűbbnek tűnik ha hozzáadod a bankszámládat, de elég veszélyes is.
2017. márc. 18. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Én OTP virtuális webkártyával oldottam meg, azt kapcsoltam össze Paypallel, és mindig csak annyi pénz van rajta, amennyi éppen szükséges, így biztonságosabb.
2017. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!