Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem bejelentett munka miatt...

Nem bejelentett munka miatt sehol nem kapok hitelt?

Figyelt kérdés

Van 2 hely ahol dolgozom de nem hivatalosanaz egyik egy pizzériaban vagyok pizzafutár már másfél éve a másik pedig egy itthoni munka adminisztrációs Telefonos meló itt fel éve dolgozom

Az egyiknél 85 a fix bér

A másiknál 65

Így biztos hogy sehol nem kapok hitelt sajnos most nagyonn kell ene magánéleti problémák miatt



2017. márc. 20. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem kapsz. Eleve kevès a kereseted a hitelhez, ràadàsul nem is bejelentett. Esèlytelen. De örülj is ennek, mert ilyen bèrrel a visszafizetès is nehèz lenne.
2017. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bejelentett munka == nincs rebdszeres kereseted. Eleve bizonyítani se tudod, hogy dolgozol, de arra sincs garancia, hogy egyáltalán a feketézést folytathatod holnap. Erre nem kapsz hitelt...
2017. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! sejtettem hogy nem de sajnos olyan helyzetbe kerültem hogy tényleg élet halál kérdése és nem egy nagy összeg 100-200 e között kellene
2017. márc. 20. 09:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg a munkahelyeden megbeszélni, nem tudnak-e segíteni? Valami "fizetési előleg", stb.

Azért írtam idézőjelben, mert elvileg fizetésed sincs... :-(

2017. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális pénzintézetnél tuti nem kapsz, mert nem vagy hitelképes. Azonban vannak olyan opciók, ahol ugyan kedvezőtlen feltételekkel, de munkáltatói igazolás nélkül is kaphatsz hitelt, amennyiben csak 1-200 ezer ft-ról van szó.
2017. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!kedves utolsó tudnál nekem ajánlani valamit mert én hiába írtam be a googleba nem találtam

Sajnos mindegy milyen áron de kell a pénz betegség miatt és a főnök nem ad annyi eloleget

2017. márc. 20. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha bankszamlan van a pénzed akkor esetleg a fokyoszamlahitellel probalkozhatsz. Az a havi érkező pénzek tobbszoroseig is mehet de a 100 ezer simán mehetne.
2017. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, bocsi, hogy csak most válaszolok. Az ilyen "cofidis" és társai adnak munkáltatói igazolás nélkül is ilyen (relatív) kis összeget, a legjobb tudomásom szerint.
2017. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!