Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál vehetek föl...

Melyik banknál vehetek föl személyi kölcsönt 18 évesen? Vagy a 18 éves az nem ember mert megízhatatlan és általánosítani kell?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 19:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, altalanositani kell. Ez az, haborodj csak fel, sirj az ugyfelszolgaaltosnak, verd az asztalt a bankban, hogy de neked KELL az a hitel mert muszaj autot venned/szamitogepet bovitened/Amerikaba utaznod, akkor biztosan megkapod.


A bank sajat magadtol akar megvedeni, hogy ne dolj be a hitellel az elso 4 honapban. 18 evesen se stabil munkahelyed, se vagyontargyad amire jelzalogot tehetnel, tehat, meselj csak, mi lenne a biztositek hogy vissza is fizeted?

2017. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Sehol, és maximálisan igazuk is van.
2017. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
Teljes mértékben igazuk van, ha nem kapsz, egy 18 éves embernek valószínűleg még nincs keresete, a bank pedig szereti időben visszakapni a pénzét, nem fognak hitelképesnek nyilvánítani.
2017. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
86%
Mire kell? Ha megmondod, abból kiderül, hogy mennyire érdemes kölcsönadni neked. Nos?
2017. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
67%

"Vagy a 18 éves az nem ember mert megízhatatlan és általánosítani kell?"


Ne aggódj, nem csak a 18 évesnek nem adnak.

Havi 200 ezer ft érkezik a számlámra és nem kaptam folyószámla hitelkeretet, mert KATA-s vagyok, 6 éves a vállalkozásom, viszont a beérkező pénzt nem úgy hívják, hogy "munkabér". (ja, és nem 18 éves vagyok, ellenben kb. 20 éve vezetem náluk a számlámat :-( )

2017. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
MILYEN NINCS MUNKAHELYE B+. 18 éves érettségis felnőt vagyok már mi kell ezen felül? Mondd meg. Mondd meg. MONDD MEG!!!! 10 év munkaviszony? Erkölcsi bizonyítvány?
2017. márc. 26. 19:58
 7/38 A kérdező kommentje:
Kocsira kéne hogy spórolhassak a bkvn mert elegem van.
2017. márc. 26. 19:59
 8/38 A kérdező kommentje:
Mindenféle jöttment félkegyelmű egyetemista veszi föl a hitelt köztük ismerősök bulira, TELEFONRA, én életemben 1× sem voltam bulizni na de nekik jár hitel mert ők egyetemisták. Felsőbbrendűek na..
2017. márc. 26. 20:01
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sokat fogsz spórolni mire kamatostul kifizeted a kölcsönt. Fuck Logic.
2017. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%

kamu kérdés...:D

ha nem lenne az, akkor viszont egyértelmű én sem adnék neked egy fillért se, ha szerinted olcsóbb az autót tankolni, fenntartani plusz hitelt fizetni, mint egy havi budapest bérlet...:D

2017. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!