Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire lehet horoszkóp...

Mennyire lehet horoszkóp alapján általánosítani két ember közötti kapcsolati viszonyt?

Figyelt kérdés

Vannak ugyebár olyan jellemzők, amik nagyjából az összes olyan jegyű emberre érvényesek. Ezek alapján fel lehet állítani egy rendszert, hogy melyik jegy melyikkel lehet összeférhetetlen, vagy éppen jó kapcsolatban.


Ez a rendszer mennyire lehet általános kb. minden emberre? Nyilván minden ember más és más, de lehet(ne) erre a rendszerre alapozni bármit is?


Köszönöm a válaszokat.


2012. febr. 24. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Két ember kapcsolatát nem a horoszkópja határozza meg.
2012. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se lehet ilyet!


De én kijelenthetem, hogy ikrek+nyilas közt kizárt a tartós kapcsolat boldogsággal fűszerezve! :)

2012. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vespana ***** válasza:
58%

A horoszkóp mind-mind csak útjelző tábla két ember kapcsolata és szerelme nem a horoszkópon múlik de ha mélyebben bele ásnád magad akkor tessék nézd meg ezt : [link]

A kínai horoszkóp kicsit személyesebb jellemvonásokat mutat de ez is csak általános , hisz ha két ember szereti egymást azt az első percben érzik hogy a rezgések közösek e vagy sem és persze hagyni is kell némi időt hogy az érzelmek bizonyságot nyerjenek.

2012. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vespana ***** válasza:
58%
viszont csatlakoznék az előttem szólóhoz én is tapasztaltam sőt azt is tapasztaltam hogy a mérleg és a rák között sem jön létre tartós boldog időszak :)
2012. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. És innen üzenem, hogy nem értek egyet Vespanaval :-), mert volt a családunkban egy mérleg-rák páros, akik egész életükben úgy szerették egymást és olyan harmonikusan éltek. És miután a rák meghalt, annyira hiányzott a mérlegnek, még akkor is a szerelem látszott rajta, nem pusztán egy kapcsolat megszokása, mint oly sok embernél.

Tehát ha belegondolok, akkor mégis egyetértek Vespanaval, magyarul nem a horoszkópon múlik két ember kapcsolata. :-)

2012. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem szabad általánosítani, én folyton az oroszlánokhoz meg a szüzekhez vonzódom, és nem volt túl nyerő eddig:) Volt akivel klasszul kijöttem, de mégse ment, szerintem az aszcendensen is sok múlik, de biztos nem utasítanék el még egy oroszlánt, hagynék neki teret, aztán ha látom hogy nem megy, időben lécelni. Ja én vízöntő vagyok:)
2012. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmm, köszönöm a sokféle véleményt, örülnék még válaszoknak. Én sem igazán hiszek ebben, de néha, amikor egy-egy igényesebb horoszkópot, jegy-alapjellemzőket találok, akkor picit elgondolkodom, hogy vajon lehet-e ez alapján bármit is kijelenteni.
2012. febr. 24. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt, hogy két ember a horoszkópja szerint mennyire illik, vagy nem illik össze, hosszas elemzés után 98 %-os biztonsággal ki lehet elemezni. Ehhez mindkét fél percnyi pontos születési adataira van szükség. Ám ha két ember szerelmes egymásba, akkor hiába mondjuk nekik, hogy x év múlva sajnos ez a kapcsolat már meg fog törni, úgy sem fogják elhinni. A párkapcsolati horoszkóp - szinasztria - megmutatja, hogy két ember mennyire fog kötődni, vagy mennyire nem fog kötődni egymáshoz. Megmutatja, hogy milyen lehetőségük van a kapcsolat törvényesítésére, hol lehetnek konfliktusok, és milyen területen van az erősségük. Természetesen van olyan párkapcsolat is, ahol tisztán látszik, hogy a két ember nem fér össze egy komoly párkapcsolatban, mégis az egyik sokkal többet tűr, vagy pl. hagyja magát megverni, stb.


Ha nem csupán érzelmi alapon akarsz dönteni, akkor érdemes meghallgatni egy ilyen párkapcsolati elemzést, mert hasznos információkkal szolgálhat a jövőre nézve.


szeretettel: Németh Ágnes asztrológus

2012. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!